מוזיאון היינקן, חווית היינקן

הייניקן היא מהבירות הפופלאריות בעולם, משלושת יצרני הבירות הגדולות בעולם. בירה מסוג לאגר אשרהמבשלה ממוקמת במרכז אמסטרדם. 5 דקות מכיכר המוזיאונים ( מוזיאון ואן גוך ורייק מוזיאון ). חברת היינקן מצהירים על עצמם לא כעל מוזיאון, אלא כעל חויית היינקן. חוויה אינטרקטיבית, חוויה שבקש ממכם להפעיל כל חוש אפשרי.

אל תדאגו בסוף הסיור ישנו בר, בו תוכלו לסכם את הסיור כל כוס בירה קרה וטעימה, אפילו מספר כוסות. אבל לפני כן נחזור להתחלה, מבשלת היינקן נבנתה ב 1867. ב 1991 החלו לפתוח את המבשלה לציבור הרחב, פעולה שהפכה אטרקציה זו לפופלארית באמסטרדם. בתחילה היה נהוג לקרוא לסיור  Heineken Treat and Information Center, לכל הדעות שם בירוקרטי, מסורבל ולא מגרה, הם משכו עם שם זה שנים רבות וב 2011 שונה השם ל  Heineken Experience.

מוזיאון הייניקן, או חווית היינקן משלבת חפצים היסטורים, טעימות, וידאויים, הסברים וכמובן בר ב 4 קומות, הכל מוקדש לבירה היינקן, יסבירו, יראו וימחישו איך מכינים את הבירה, את כל השלבים, מתי מוסיפים את השמרים, מהו הכשות, כמה מים וכן הלאה, יקחו אתכם לחדר בו תראו ותרגישו איך זה ליהיות כבירה בהתליך בישול, חדר ה 3D, ימשיכו לביקבוק אישי שלכם של בירה היינקן, לחדר מסכים ענק בו תצפו בפרסומות של היינקן מכל הזמנים וכמובן בר.

מבשלת היינקן ברובה מודרנית עם טכנולוגיה מתקדמת, לעומת זאת הארכיטקטורה עדיין נשמרה מהמאה ה 19 ובפנים עדיין יחסית אותנטי, מה שמשרה על המקום קסם ויחוד.

 Heineken Experience
11:00-19:30
יוני, יולי ואוגוסט שישי- שבת  10:30-21:00

1/1 סגור
30/4 סגור
25/12 סגור

17 יורו מבוגר
13 יורו 8-15
מתחת לגיל 18 חובה בליווי מבוגר.
לא יוגשו משקאות לנערים מתחת לגיל 16.

ראו מפה :

הצג מפה גדולה יותר

 לאתר הרשמי של היינקן.

ראו גם בית אנה פרנק

זקוקים להמלצה על מלון או מלן דירות באמסטרדם?
השאירו פנייה בעמוד יצירת הקשר שלנו, יועצי אמסטרדם שלנו יחפשו עבורכם וישלחו לכם קישורי הזמנה רלוונטים זמינים. לחצו כאן לעמוד צור קשר - השרות ללא תשלום!