מולונות זולים ומרכזיים באמסטרדם

מלונות זולים ומרכזיים באמסטרדם, אמסטדם היא מהערים הפופלריות באירופה, עשרות מוזיאונים, חברה מתירנית, כיכרות נהדרות, אופניים, בירות והרבה אטרקציות וחוויות. באמסטרדם מספר מיליונים של תיירים בשנה, עקב הביקוש הגדול של העיר, כך גם המחירים, המחירים יכולים ליהיות מאוד יקרים באסטרדם, במיוחד בתי מלון, במיוחד מלונות מרכזים באמסטרדם. ניתן לקחת מלון זול מחוץ למרכז העיר, אבל אז הטיול יהיה פחות מהנה ואת הכסף תוציאו על נסיעות, במקום על בירות. לשם קח ליקטנו מספר בתי מלון זולים ומרכזיים באמסטרדם. דרך הקישורים האדומים ניתן לראות את המלון, את מיקומו ואף להזמין באופן פרטי ואמין. להלן :

זקוקים להמלצה על מלון או מלן דירות באמסטרדם?
השאירו פנייה בעמוד יצירת הקשר שלנו, יועצי אמסטרדם שלנו יחפשו עבורכם וישלחו לכם קישורי הזמנה רלוונטים זמינים. לחצו כאן לעמוד צור קשר - השרות ללא תשלום!

Budget Hotel Ben
מלון כוכב אחד, מרכזי וזול באמסטרדם. החדרים קטנים, אל מאויישים בשרותים ומקלחת, כמו כן טלוויזיה בכבלים זמינה גם כן בחדריי המלון. המלון ממוקם במרכזה של אמסטרדם, מספר דקות הליכה לכיכר דאם, רובע החלונות האדומים ותחנה המרכזית. דלפק הקבלה זמין 24 שעות, דרכו ניתן לרכוש סיורים באמסטרדם וכרטיסים למוזיאונים. לפרטים נוספים והזמנה, לחצו כאן.

Budget Hotel Titus City Center
מלון לאנשים בעלי תקציב יחסית דל ,מציע חדרים עם שרותים ומקלחת וחדרים ללא, טלוויזיה זמינה בחדרים. המלון שוכן בסמוך לכיכר ליידספליין התוססת, לא רחוק מהכיכר המוזיאון ומבשלת היינקן. ארוחת בוקר זמינה במחיר המלון. אינטרנט ומחשבים זמינים בלובי. לפרטים והזמנה, לחצו כאן.

 Hotel Plantage
מלון 2 כוכבים זול ומרכזי באמסטרדם, המלון אכן ממוקם במרכז אמסטרדם, אבל עדיין מרחק הליכה מהאתרים הפופולרים, כמו כיכר דאם וליידספליין. המלון מציע חדרים קטנים עם שרותים ומקלחת, מעוצב בפשטוץ עם טלוויזיה ומקרר. נמצא ליד גן החיות ארטיס, חדריי המלון עם חלונות בזיגוג כפול ווילונות עבים. אינטרנט אלחוטי זמין בכל רחבי המלון. מול המלון ישנה תחנת חשמלית. המלון טוב ומומלץ לאנשים בעלי תקציב יחסית דל. לפרטים נוספים והזמנה, לחצו כאן.

Hotel Atlanta
מלון מרכזי וזול באמסטרדם בעל 2 כוכבים. מציע חדרים עם שרותים ומקלחת בחדר ומציע גם חדרים ללא שרותים ומקלחת. החדרים אומנם קטנים, אך אינטרנט אלחוטי זמין בחדרים. מלון עם היסטורי ובעברו הרחוק התגורר במלון הצייר פיט מונדריאן, ציוריו מקשטים את המלון. לפרטים נוספים והזמנה, לחצו כאן.

Quentin Hotel
מלון קווינטין הינו 2 כוכבים באזור נהדר באמסטרדם, זה אזור ליידספליין,  Leidseplein, כיכר מרכזית באמסטרדם. המלון נמצא דקות מספר מרחבת המוזיאונים וממבשלת בירה היינקן. ישנם חדרים עם שרותים ומקלחת וחדרים ללא, החדרים די קטנים ובהם טלוויזיה מסך שטוח. המלון שוכן בבניין מהמאה ה 17 על התעלה. לפרטים נוספים והזמנה, לחצו כאן.

ספרו לנו כמה אתם, מתי אתם מגיעים לאמסטרדם ומה התקציב שלכם ונשמח לעזור לכם למצוא מלונות מומלצים וזולים באמסטרדם או דירה להשכרה.