חינם באמסטרדם

בעמוד זה נספק לכם מספר אטרקציות חינמיות באמסטרדם, חינם באמסטרדם.

Civic Guards Gallery
ברחוב  Klaverstraat 92  במרכז העיר לא רחוק מכיכר דאם, ישנה גלריה מאוד מרשימה בה פורטרטים מהמאה ה  17. כ 15 פורטרטים ענקיים של המשמר האזרחי מ  1600. כמובן שהיצירה הבולטת ביותר של המשמר האזרחי היא של רמברנדט ברייק מוזיאון, אך עם זאת,  הגלרייה מציגה יצירות מדהימות של התקופה, כמובן שהכניסה חינם. מומלץ לכל מי שאוהב אומנות ואו למי שאין זמן להסתובב יותר משי באמסטרדם.

Begijhof
חצר פנימית מדהימה ביופיה אשר נבנתה במאה ה 14. נבנתה לכבוד חבורה של נשים נדבניות אדוקות. ההרגשה היא שהינכם יוצאים מעיר סואנת לכפר עתיק יומין. כנסייה מימיי הבייניים, בניינים של מאות בשנים, עצים מדהימים ושקט. סביב החצר ישנו גם אחד בתי העץ העתיקים באמסטרדם  1475 .  Gedempte Begijnensloot, פתוח מ  9:00 עד  17:00, מרכז אמסטרדם ליד רחוב  Spoui .

Rijksmuseum Garden
בחצר מוזיאון, אטרקציה נוספת שהיא חינם באמסטרדם, בחצר ה  Rijkemuaeum, חצר מדבימה ביופיה, החצר מלאה בפסלים ובשיחים, שיחים מעוצבים כמו חצר מלכים של מאות קודמות. בחצר תוכלו למצוא בנוסף עמודים גותיים ושער מהמאה ה 17. שווה לבדוק.

קונצרט חינם באמסטרדם
קונצרט חינם באמסטרדם, אולי לא קונצרט באורך מלא, אך עדיין מומלץ ביותר. מספטמבר עד יוני, כל יום רביעי ב  12:30 בצהריים, אולם הקונצרטים  Concertgebouw מציג קונצרט 30 דקות, לפעמים זו תיהיה חזרה לעתיד לבוא באותו יום בערב. Concertgebouw Plein 2-6
בימיי חמישי מאוקטובר ליוני בשעה  12:30 צהריים נערך קונצרט של אחד מההרכבים הבאים : התזמורת הפילרמונית של הולנד, המקהלה של הולנד, האופרה של הולנד ואו הבלט של הולנד. Stadhuis/Muzeiktheater Amstel 1