גלריות

אמסטרדם משופעת בשלל גלריות אומנותיות, לבד מהמוזיאונים הרשמיים שבה. כאן צרפנו רשימה חלקית בלבד של גלריות פעילות בעיר. לפני ההגעה לעיר כדאי להתעדכן באתר www.akka.nl  המכיל מידע עדכני על כל הגלריות.

Amsterdam Gallery Tip: בימי שבת רבות מן הגלריות פותחות את שעריהן לקהל עם איזה משקה על חשבון הבית כדי להציג התחלפות של תערוכה חדשה, לעיתים מלווה בשיחה עם האמן המציג או מין מסיבת קבלת פנים חביבה. את המידע על פתיחות גלריה תוכלו למצוא בעלונים המחולקים חינם בכל הגלריות של העיר או בדוכן הכרטיסים AUB. זוהי דרך מצויינת להתעדכן בפעילויות נוספות המתרחשות באותו החודש בתחום האמנות ברחבי אמסטרדם.

להלן מבחר חלקי של הגלריות :

ABC Treehouse- גלרייה המכונה The Americab book Center , גלריה המתמחה ביצירות בקבוצות ובאמנים צעירים זרים.www.treehouse.abc.nl

מרכז אמסטרדם לאדריכלות - www.arcam.nl מתאים במיוחד למי שמתעניין באדריכלות ומעוניין להסתכל על המבנים בעיר בעיניים של מבין ענין..

מרכז קוברא - www.cobra-museum.nl מציג את מיטב האומנים הפלמיים. אל תגידו שלא שמעתם על : יורן, נויאה, דוטרמון קורניי ואפל, מהזרם הפרימיטיבי. בקיצור חובה לאוהבי הפלמיים.

גלרייה דה אפל - www.deapple.nl מציגה אומנות בת זמננו: צילום, מיצגים, ציור, קולנוע ומולטימדיה.

פליקס מריטיס - www.felix.meritis.ni גלריה שמטרתה קידום ההבנה בין תרבויות, תוך הצגת תערכות מתחומי אומנות שונים.

האוס מרסיי - www.huismarseille.nl מארח תערכות צילום מכל העולם.

נואה קרק - www.nieuwekerk.nl נוסדה ב 1404, כנסייה זו מארחת תצוגות אומנות מרחבי העולם.

גלריות רפלקס לאומנות ומולטימדיה  - www.reflex-art.nl הגלריה לאומנות מארחת אומנים ידועים ואילו הגלריה למולטימדיה מארחת אמנים הרפתקנים וצעירים יותר.

 להזמנת מלון באמסטרדם בהנחה ראו כאן  site map