טיול באמסטרדם

טיול באמסטרדם, בעמוד טיול באמסטרדם קיבצנו בשבילכם מספר אטרקציות ומסלול המתאים ליום אחד. מרכז העיר אמסטרדם יחסית לערים מרכזיות באירופה קטן, ניתן לערוך את רוב הטיול ברגל, אך אם עייפתם אין בעיה לקפוץ על אחד מהטרמים שיקח אתכם תחנה או שתיים. להלן טיול באמסטרדם.

טיול באמסטרדם
כיכר דאם
, איך אפשר להתחיל ללא כיכר דאם, הכיכר הפופלארית באמסטרדם, הכיכר שסביבה נבנתה העיר מציינת מפגש בין שני רחובות מרכזיים  Kalverstraat ו  Nieuwendijk. הכיכר בעבר הייתה היכן שהיה הסכר של נהא האמסטל, בכיכר תוכלו למצוא, אנדרטה לזכר הנופלים במלחמת העולם השניה, בית הערייה שהפך לארמון במשך השנים, בתי קפה , מסעדות ולעיתים ירדים, ילדים יכולים לשחק עם מאות ביונים אשר במקום.

 נמשיך את הטיול באמסטרדם לרחוב  Rozengracht עד רחוב  Prinsengrach על שפת התעלה, פנו ימינה והגיעו לבית אנה פרנק, לאחר ביקור בבית אנה פרנק ניתן לקחת סיור על התעלות מהנקודה, סיור בתעלות העיר במשך שעה, שווה לצפות בעיר מהתעלות, הסיור יחזיר אתכם ישירות לבית אנה פרנק.

לכו על ה Prinsengracht, בכיוון השני עד אשר תגיעו , למדרחוב של ה Tram , פנו ימינה עד כיכר  Leidsplein, כאמור אמסטרדם לא כל כך גדולה וההליכה ברגל משגעת ביופייה. בדרך ישנם חנויות לרוב להנאתכם, כיכר ליידספליין מלאה בבתי קפה, ברים ומסעדות, נוחו לכם באחד מהשולחונות בחוץ על הכיכר. בכיכר גם תוכלו לצפות [ בדרך כלל ] בכל מיני להטוטנים מיוחדים.

נמשיך את הטיול באמסטרדם לכיוון כיכר המוזיאונים  Museumplein, ניתן להגיע עם   Tram, כשתיים שלוש תחנות או ללכת ברגל כרבע שעה, מוזיאון ואן גוך הידוע או ה Rikemuseume אשר בו  הין השאר הציור המופלא של רברנדט  " משמר הלילה ". המוזיאונים או אפילו אחד מהם יקח לכם שעות מספר. אתם יכולים לנוח בכר דשא העצום אשר בין המוזיאונים.

אתם מוזמנים לחזור אל עקבותיכם אל עבר ה  VondelPark או לחצות אותו לעבר מסעדת  Vertigo, מסעדה השוכנת במוזיאון לקולנוע ה Eye. להנות מארוחת ערב עם נוף של הפארק.

אם חובבי ג'אז הינכם אז מומלץ בחום לחזור לכיכר ליידספליין  Leidsplein, למצוא את הפאב שנקרא אלטו Alto ולהנות מהופעות חיות של נגנים יוצאי מן הכלל, הפאב נמצא על המדרחוב, כמעט על הכיכר עצמה. תהנו.ראו גם טיולים ביוון