מדריך אמסטרדם בעברית

אמסטרדם היא מהערים הצבעוניות באירופה, בתור גודל של עיר היא יחסית קטנה, עם זאת יש בה המון אינפורמציה, כלומר מוזיאון לרוב, אחוז הכי גבוה של מוזיאון תחום באזור יחסית קטן, מוזיאון מגוונים ולאו דווקא צפויים, שווקים, אזורי קניות, יהדות, כיכרות נפלאות, תעלות, בתים ייחודים, פרחים, רובע אזור האדומים ועוד ועוד.. אנחנו מציעים לכם מדריך באמסטרדם בעברית אשר ייקח אתכם לאתרים פופולרים באמסטרדם. המדריכה שלנו בעברית באמסטרדם, היא גברת עם ניסיון רב בתחום, מתגוררת באמסטרדם זה מספר עשורים ומציע ידע רב על העיר אמסטרדם.

להזמנת סיור מודרך באמסטרדם : לא בעברית  Feel in the colorful beauty of the flowers at Keukenhof Gardens, Amsterdam from ₤42 onwards.Book now at Isango.com

ביקורות
" יודית רצינו להודות לך על היום המקסים איתך, נהננו מאוד, התערוכה שבה הציגו בעיקר יצרנים הולנדים גם הייתה מעניינת, נחזור שוב בלי נדר לסיורים איתך ותבואי לבקר אותנו כשאת בארץ, כל טוב אסנת. "
14/01/2015

ישנם מספר סיורים בעברית באמסטרדם :

1. סיור היהודית - העבר וההווה של היהדות באמסטרדם, יציאה מתחנת הרכבת לאזור היהודי, נבין את הווי חיי היהודים בעבר ומה שניתן לחוות היום באזור שוק הפשפשים של אמסטרדם, המוזאון היהודי ( ? ), אזור בית הכנסת, חיי תרבות, אזורי המגורים והמסחר שהתקיימו לפני השמדת יהודי הולנד, בנוסף נבקר באתרי הנצחה ליהדות אמסטרדם.

 

2. אמסטרדם הקלאסית ותולדותיה - מתחנת הרכבת המרכזית של אמסטרדם, דרך תעלות המים, הרובע הסיני + רובע חלונות האדומים לכיכר דאם, דרך בחייניהוף לשוק הפרחים ועד לאמסטל דרך רמברנדט פליין ( כיכר רמברנדט ), נעצור בבית קפה טיפוסי הולנדי ואו במסעדת כריכים טיפוסית הולנדית , אשר ששם יגישו קרוקט בלחמניה.

 

3. אמסטרדם רובע המוזאונים והאזור מחוץ לחגורת התעלות ( העיר העתיקה ) - נצא מאזור ליידספליין, פלויין לוונדל, הפארק המפורסם שמאחוריו, נמשיך לאזור המוזאונים והתרבות של אמסטרדם, עם אפשרות לבקר בשוק היומי המפורסם, אלברט קייפ.

4. אמסטרדם המתחדשת מ 1988, אזור הנמל המזרחי של אמסטרדם החל מתחנת הרכבת אל עבר Oostelijk Handelkade ועד KNSM Ieland.
האזור כולל מספר איים אשר נוצרו לשם הגנת נמל אמסטרדם.
החל מהמאה ה-19 פעלה על האי KNSM חברת הספנות ההולנדית, עקב הפעלת מכולות, הוחלט להעביר את הנמל לאזור המערבי הקרוב יותר לתעלה המובילה לים הצפוני. בשנת 1988 אושרה תוכנית מתאר לאזור כולו שקיבל צביון עירוני אורבני של רובע חדש המכיל בתי מגורים, וילות, אזור מסחר ותיירות. בשנות ה-90 של המאה הקודמת החלה הבנייה.
חלק מהמבנים באזור נשמרו והוכשרו לבתי מגורים ומסחר וחלק נבנה מחדש ע"י ארכיטקטים הולנדים מפורסמים.
נטייל החל מהתחנה המרכזית ועד לאי האחרון הגובל ב-IJ - הימה הצפונית, לראות ולשמוע אודות ההיסטוריה והתהוות של הרובע החדש.

 

 

יש אפשרות של טיולים כגון
אמסטרדם המתחדשת 
באיזור הנמלים הישנים + התחלה באיזור תחנה מרכזית.
סיור ביורדן  + חלק של העיר העתיקה

זקוקים להמלצה על מלון או מלן דירות באמסטרדם?
השאירו פנייה בעמוד יצירת הקשר שלנו.
יועצי אמסטרדם שלנו יחפשו עבורכם וישלחו לכם קישורי הזמנה רלוונטים זמינים.
לחצו כאן לעמוד צור קשר - השרות ללא תשלום!