שאלות ותשובות על אמסטרדם

זקוקים להמלצה על מלון או מלן דירות באמסטרדם?
השאירו פנייה בעמוד יצירת הקשר שלנו, יועצי אמסטרדם שלנו יחפשו עבורכם וישלחו לכם קישורי הזמנה רלוונטים זמינים. לחצו כאן לעמוד צור קשר - השרות ללא תשלום!


שאלה:

אני נוסע עם חבר לאמסטרדם ואני רוצה לדעת אם בטוח ללון באיזור רובע האורות האדומים, האם מסוכן שם, כי ראיתי באיזור מלונות יחסית זולים, אשמח לתשובתכם, תודה, מוטי.

תשובה:

שלום מוטי, ובכן שלא כמו שרבים נוטים לחשוב, מלבד היות רובע האורות האדומים באמסטרדם רובע של שירותי מין ואירוטיקה, רובע האורות האדומים הוא גם שכונה יפיפיה ואחת העתיקות ביותר באמסטרדם, לאורך הסימטאות ישנם מיבנים יפיפיים עם ארכיטקטורה מעוררת השראה מהמאה ה14! ברובע ישנן שכונות מגורים לכל דבר, צעירים ומבוגרים כאחד מתגוררים בהם ומנהלים אורך חיים שיגרתי כלומר צריכים להתעורר למחרת בבוקר לעבודה וללימודים (לא לצעוק בבקשה! גרים פה!) כמו כן, יש ברובע חיי תרבות ולילה מרתקים, בתי קפה, פאבים ומסעדות קטנות ושיקיות שפועלות עד השעות הקטנות של הלילה, אך אם זאת, וכאן באה הסתייגות, מגורים ברובע זה באיזור Rossebuurt  כדאי לראות שהמלון יותר מרוחק מהסמטאות עמוסות הזימה.. זאת מפני שכמו בכל עיר גדולה ובטח באיזור שכזה קיימת האפשרות שתתקל באנשים שלא היית מעוניין לבפגוש בדיוק כשיצאת מבושם מאיזה פאב, או קופישופ, שיכורים, דילרים, קבצנים (דוגמאות נוספות נשאיר לדמיון..) ומומלץ לא להסתובב אחרי השעה אחת בלילה ברחוב בדיוק מהרצון להימנע ממפגשים כאלה, כמו כן מומלץ לא להסתובב לגמרי לבד ועדיף עם חבר או קבוצה. שים לב לחפצים האישיים שכן עלולים לבוא כייסנים מנוסים למרות שהרחובות מצולמים 24 שעות ביממה במצלמות וידאו ויש פיקוח משטרתי עם היד על הדופק עדיף להיות מוכן. מצד שני, אם אין לך תוכניות להיות בשעות כאלו מחוץ למלון אין שום בעיה שתתגורר לך שם, בבקרים הרחובות שקטים ונעימים, לקראת הערב מתחילים לפקוד תיירים וסקרנים רבים את הרחובות ויש אוירה של חיים תוססים. המלונות עצמם בטוחים ביותר, אפילו יותר מהמצופה ממקום שנחשב למועד לפורענות, דווקא בגלל זה ישנה אכיפה גבוהה יותר והסדר והביטחון נשמרים ולא נשקפת שום סכנה לשוהים בו! אנחנו מזכירים שאסור בתכלית האיסור לקחת תמונות בכל מדיה שהיא של הבחורות העומדות בחלונות לכבד אותם ואת עצמך. תמיד ישנה האופציה גם להתגורר במרחק הליכה מרובע האורות האדומים וכך להרגיש בטוח יותר, אבל צריך גם להיות עשיר יותר :) מקוים שעזרנו בשאלה על אמסטרדם. תהנה!

שאלה:

איך מגיעים לפארק אפטלינג?

תשובה:

Maastricht רכבת מהירה מאמסטרדם סנטראל לכיוון מאסטריכט מרציף 5
לרדת בתחנת העיר דן בוס Den Bosch בכתיב מלא נכתב כך : Hertogenbosch's אחרי כשעה נסיעה ו 2 תחנות (אמסטרדם- אמסטל ואוטרכט)
לאתר קו 300 של חברת Veolia שיעדו הסופי הוא העיר טילבורג Tilburg
האוטבוס נוסע כחצי שעה , עוצר בתחנות שונות לרדת בעיר Kaatsheuvel בתחנת Hrost
משם הליכה של כ 10 דקות ברגל
זמן הנסיעה כ 2 מכיוון שהאוטובוס יוצא אחת לחצי שעה מ Den Bosch.

שאלה:

איך מגיעים לדולפינריום?

תשובה:

נמצא בעיר הארדרוייק Harderwijk אשר מצפון מזרח אמסטרדם, הדרך היעילה ביותר היא רכבת המהירה A רציף 10 לעיר לליסטד Lelystad ,שתי תחנות בעיר Almere ,לרדתב Lelystad בתחנה הסופית.הנסיעה אורכה כ 45 דקות.מלליסטד לקחת אוטובוס148 עד לדולפינריום, נסיעה כשל חצי שעה עובר כל העיר.סה"כ נסיעה כשעה וחצי כולל חילופים.

חשוב לא להתבלבל ברציפים באמסטרדם, הרציפים מחולקים ל A ו B , כל רציף הוא לכיוון אחר , מזרחה וצפונה או מערבה ודרומה

 

 

   

Book your Amsterdam  hotel online Good availability and great rates! click here
40 בתי המלון המומלצים ביותר באמסטרדם, הזמנה ישירה ללא עמלת תיווך!