השכרת רכב באמסטרדם

ראו אתר אינטרנט מצויין המציע אפשרות להשכרת רכב באמסטרדם במחיר מצויין וללא עמלות הזמנה : לחצו כאן

ראו גם אתר מנוע חיפוש הרכבים הגדול והמוביל בעולם לביצוע של השכרת רכב באמסטרדם, חפשו ובצעו הזמנה לרכב באמסטרדם בצורה מהירה ובטוחה, להלן :

אם כוונתכם רק לשוטט במרכז העיר אמסטרדם אינכם זקוקים להשכרת רכב באמסטרדם, אמסטרדם אינה עיר גדולה מאד ומרכז העניינים קרובים מאד אחד לשני, עם זאת אם תרצו להכיר את אמסטרדם רבתי, בהחלט רצוי ומומלץ להשכיר רכב, מה גם שהטיול בהולנד קל ונח מאד עם רכב צמוד, כל חברות השכרת הרכב הידועות והגדולות באירופה פועלות גם מאמסטרדם, השכרת רכב באמסטרדם נוחה מאד לביצוע בעסקה אינטרנט, דרך אחת מסוכנויות הרכב הגדולות, ראו השכרת רכב בחול דרך האתרים אליהם אנו מקשרים להשכרת רכב באינטרנט.

אתר השכרת רכב שאנו מקשרים אליו מקשר לכל חברות השכרת הרכב הקיימות בהולנד, בדרך כלל מציג מחיר טוב יותר על השכרת רכב באמסטרדם והחזרתו גם באמסטרדם, תחנת האיסוף המומלצת להשכרת רכב באמסטרדם היא נמל התעופה סכיפול, המקום ממנו הכי נח לבצע השכרת רכב באמסטרדם הוא מנמל התעופה סכיפול, כל חברות השכרת הרכב הראשוניות בעלות עמדות השכרת רכב בנמל, לבדיקה ומפה של עמדות השכרת רכב בסכיפול אמסטרדם ראו את אתר שדה התעופה  schiphol.nl בשל עומס של תיירים באמסטרדם אנו ממליצים על השכרת רכב באמסטרדם ובהולנד בכלל עוד מהארץ.

Amsterdam Extra Tip : למי שלא סומך על חוש ההתמצאות שלו, באמסטרדם ישנו שירות נחמד של השכרת GPS פרטי. למי שלא מכיר הGPS הוא בעצם מכשיר קטן המחובר ללויין עם מסך מגע אליו תוכלו להכניס כל כתובת שתרצו, והמסך ידריך אתכם אליו און ליין בדרך הטובה והבטוחה ביותר. המכשיר ימליץ לכם גם על מוניומנטים שחובה לראות, מרכזי קניות ואתרים חשובים נוספים, כמו כן הוא משלב בתוכו נגן MP3. את הGPS תוכלו להשכיר ב15 יורו ליום.

אמסטרדם היא יעד היציאה לטיולים בהולנד, כאשר אתם משכירים רכב בהולנד סביר להניח שזה ימתין לכם בנמל התעופה סכיפול והוא יהיה גם יעד ההחזרה של הרכב, אף שניתן להחזיר את הרכב גם בנקודות מרכזיות נוספות בהולנד, השכרת רכב בהולנד מצויה מבחינת תמחור כמו יעדים נוספים באירופה המערבית ואינה יותר יקרה מהמקובל, בעונת התיירות בשל הביקוש המחירים אמנם עולים, אך מתחילת ספטמבר קדימה תוכלו למצא רכבים במחיר ידידותי מאד. השכרת רכב באמסטרדם באם מבוצעת טרם ההגעה באינטרנט בדרך כלל חוסכת עד 25% ממחיר ההשכרה בפועל, לכן אם ברצונכם להשכיר רכב, רצוי שתתכננו זאת מראש, בצעו סקירה של החברות השונות המציעות השכרת רכב באמסטרדם, ייתכנו פערי מחירים, לעתים גם משמעותיים, אך נסו להמנע מהשכרת רכב באמסטרדם מחברות בלתי מוכרות, אלה עשוויות אמנם להציע הצעות מפתות מאד, אך לעתים קרובות גם טומנות מלכודות בעייתיות, של מספר קילומטרים מוגבל ביום, ועל כל קילומטר נוסף תשלום מוגדל, או ביטוחים בלתי מספקים במקרה של גניבה או תאונה, החברות הגדולות כגון באדגט עליה אנו ממליצים אמנם לעתים עשויות להיות יקרות במספר יורו ליום, אך בהם תקבלו את התנאים הטובים ביותר ואת צי הרכבים המטופל והשמור ביותר. 

עוד נושא שיש לתת עליו את הדעת וגם בו החברות הגדולות מספקות את השרות הטוב ביותר הוא במקרה של תקלה ברכב, במקרה של תקלה החברות הגדולות ישלחו אליכם רכב חלופי במהירות האפשרית תוך שהן מפעילות מוקד מיוחד הזמין 24 שעות ביממה בהשכרת רכב באמסטרדם מחברות בלתי מוכרות ובעיה ברכב, אתם עשויים להתעכב זמן רב עד מציאת הפתרון מחברת ההשכרה, גם כתוצאה מהעדר כח אדם לטיפול בתקלות וגם כתוצאה מצי רכבים יחסית קטן שאינו מאפשר יכולת אלתור במקרה של תקלה.

זוג שביצעו השכרת רכב באמסטרדם כמעט בחצי מחיר מחברה בלתי מוכרת נתקעו עם הרכב שהשכירו על גבול הולנד / בבלגיה למשך 3 ימים עד שהחברה ממנה ביצעו את ההזמנה שלחה רכב חלופי, אין אנו אומרים שאין חברות בלתי מוכרות טובות, יש גם כאלה, אך כדאי שתבצעו ברור טוב לפני השכרת רכב באמסטרדם בכדי להמנע מבעיות.

מידע בעמוד זה  : השכרת רכב באמסטרדם information page rent a car in amsterdam

   

השכרת רכב ביוון 
ראו גם
השכרת רכב באיטליה
וגם השכרת רכב ברומא

site map