מסיבת רווקים אמסטרדם

מסיבת רווקים זה עניין רציני, אירוע חשוב לכל הדעות , מסיבת רווקים זה אירוע שקיים הרבה מאוד שנים מעיין פרידה מהילדות והמעבר לבגרות אם תרצו , במסיבת רווקים בדרך כלל החברים ידאגו להכל. ישנם הרבה אפשרויות למסיבת רווקים , פה נציע לכם מגוון אפשרויות למסיבת באמסטרדם ,כן כן באמסטרדם . טיסה של 5 שעות והגעתם לאחת מהערים המעניינות והיפות בעולם , צבעוניות כמו באמסטרדם אין בהרבה ערים. תארגנו לכם סוף שבוע באיזה מלון נחמד באמסטרדם ותהנו..

Beer Bike
אופניים ענקיים מקורים אשר מכילים בין 8 -18 אנשים, על האופניים מושבי בר ,נהג מומחה לרכיבה על אופניי ענק כאלו, הסיבוב יתחיל באיזור התחנה המרכזית , יעצור בסופרמרקטים, מלונות, קופישופס והיכן שתבקשו.אל לנו לשכוח את הבר אשר נמצא בתוך האופניים. דרך נהדרת למסיבת רווקים ובכלל לחוות את אמסטרדם.מומלץ לנסות.

קופישופס
באמסטרדם יש הרבה אטרקציות, גלריות, מוזיאונים, אירועים , פסטיבלים ועוד.. וללא ספק אחת מהאטרקציות הפופלריות באמסטרדם בקרב הצעירים, היא המתירנות של הסמים הקלים.לאלו מכם שבעניין קחו לכם מפה של אמסטרדם, צרו לכם מסלול לא ארוך של קופישופס וטיילו באמסטרדם בלילה .

Amsterdam Boats
אפשרות אטרקטיבית נוספת היא לשכור סירה , צוות הסירה מומחה לאירועים מסוג זה, תוכלו להנות מטיול בתעלות היפיפיות של אמסטרדם לשתות שמפניה תוך כדי ולחגוג את מסיבת הרווקים בדרך מקורית .אם אתם או אתן מספר אנשים מצומצם ניתן לשכור גונדולה.תהנו.

Table & Bottle Service
בחרו לכם מועדון מרשימת המועדונים אשר נותנים את השרות , ישמרו לכם שולחן באיזור VIP  באחת מהמועדונים המבוקשים באמסטרדם, בקבוקי שמפניה או וודקה יחכו לכם על השולחן לפי בקשתכם, אין צורך ללכת לבר להזמין , שירות  VIP עם מלצרית צמודה.

Ajax Arrangement
לחובבי כדורגל קבוצת אייאקס מארגנת לכם יום מדהים של אוכל, שתיה וצפייה במשחק כדורגל.היום מתחיל בקפה מסעדה ב אמסטרדם משם עם אוטובוס לאיצטדיון, צפייה במשחק, חזרה למסעדה לארוחה לבחירתכם ולשתיה.תהנו.