אטרקציות מרכזיות בהולנד, מלבד אמסטרדם

לרשימת כל 308 בתי המלון בעיר אמסטרדם והזמנה באינטרנט ללא עמלת הזמנה ובמחיר הנמוך ביותר :  לחצו כאן

מדורודאם - Madurodam  [ אטרקציות בהולנד ]
Madurodam B.V.George Maduroplein 1 
עיר מיניאטורית שלמה המספרת את סיפור התפתחותן של ערי הולנד. המסלול בעיר עובר בין בניינים, כבישים מסועפים, רכבות, שדה תעופה, מכוניות ומטוסים, וממשיך דרך העיר העתיקה אל תחנות הרוח וארמונות המלוכה.

Mesdag Panorama מסדג פנוראמה   
Zeestraat 65, 2518 AA Den Haag 
מיצג המושתת על ציור פנוראמי ענק מהמאה ה19. הציור העגול מבלבל את החושים ומכניס אותנו למציאות מדומה בה אנחנו משקיפים מרחוק על חופים, כפרים וערים בהולנד שלפני 150 שנה. המיצג הינו חלק ממוזיאון ע"ש מסדג שהיה אומן הולנדי ידוע.

פארק אפטלינג –Park Efteling 
Kaatsheuvel
 
פארק שעשועים ענק המשתרע על 720 דונם של יער דמיוני. ביתם של פיות שובבות ומכשפים גדולים היוצאים מתוך דפי האגדות ומקבלים חיים. כניסה לגן עדן סיפורי בין רכבות הרים מטורפת, סירת פיראטים, ועוד. מתאים לכל הגילאים

שייט בנמל רוטרדם 
Willemsplien 85 Rotterdam 
נמל רוטרדם הוא מהיפים באירופה והשייט בנמל הוא חובה למבקרים בעיר. בזמן השייט חולפים על פני המספנות, מנופי הענק ואוניות הפאר ונכנסים אל תוך לב חיי הנמל בעיר. על הסיפון אפשר לשתות ולסעוד במחירים סבירים ולקבל הסבר אודות הנמל במספר שפות.

גשר ארסמוס - Erasmus Bridge 
האדריכלות ברוטרדם עוצרת נשימה, הבניינים, הפארקים והעיר עצמה מחושבים עד לפרט האחרון. דוגמא מצוינת לאדריכלות זו המשלבת יופי עם מעשיות היא גשר ארסמוס, המואר בשעות הלילה אז הוא מרהיב עוד יותר ביופיו.

חיטהורן-Giethoorb 
עיירה הנמצאת באיזור הצפוני של הולנד במחוז "אובראיסל".עיירה מצוירת למדי אשר תעביר לכם את ההרגשה כאילו אתם נמאצים בעולם הדרדסים, (אני בטוח שכולם מכירים את הדרדסים).בחלק הישן של הכפר לא תמצאו כבישים סלולים אלא תעלות מים אשר עליהם שטים להן בנחת סירות קטנות,לא סתם נקראת העיירה "הונציה של הולנד".ישנה אגדה לגבי דלתות הכניסה לבתים שבעיירה ,הדלת כניסה הראשית של הבית תיפתח אך ורק בעת חתונה או מוות,כל שאר השמן יצאו בדלת צדדית.תיירים אוהבים להגיע ולספוג מאווירת העיירה לדמיין היותם דמויות מסרטים מצויירים.הגעה:nלקחת רכבת לתחנת :steenwijk ומשם אוטבוס או מונית לעיירה כ-17 דקות מלון באיזור.

בית אנה פרנק
בית אנה פרנק או מוזיאון אנה פרנק נמצא במרכז אמסטרדם, על תעלת פרינסרכאט, מוזיאון הנפתח ב 1960, בית המסתור של משפחת פרנק בין  1942-1944 עד לכידתם ע"י הנאצים. לאחר התקופה בה שהו במסתור, נתגלה יומנה של אנה פרנק אשר הגיע עד גיל 16 ואז נרצחה. ראו פרטים נוספים על  בית אנה פרנק + מפה וזמנים.

 

 

  

ראו גם אטרקציות בניו יורק    מלון בניו יורק