מלונות למעשנים

הרבה מאוד מאתנו נוסעים לאמסטרדם כדי לנקות את הראש ( אם אתם יורדים לסוף דעתי ), לעיתים לא נוח לנו לנקות את הראש כאשר סובבים אותנו אנשים זרים ומזרים, אנו צריכים את השקט והשלווה שלנו. בעקבות זאת אנו מבקשים מלונות שנוכל לעשן בהם באמסטרדם, לשם כל לקטנו בשבילכם מספר מלונות למעשנים באמסטרדם, כלומר מלונות שבחדרים מסוימים ניתן לעשן. שימו לב זה תלוי בסוג החדר וגם שם תצטרכו לבחור עם עישון או בלי עישון. למלונות עם אפשרות עישון באמסטרדם יש הרבה ביקוש, אך אין הרבה עצה. אם אתם רוצים להיות בטוחים אם בחרתם את המלון המתאים באמסטרדם ואת החדר המתאים, צרו עמנו קשר, אנו נעזור בהזמנה ללא עלות ונעקוב אחריה. 03-6206147

Budget Hotel Liberty

מלון כוכב אחד, מציע חדרים למעשנים ובעלי תקציב מוגבל. ממוקם במיקום מעולה כ 10 דקות הליכה מכיכר דאם. מלון קטן עם חדרים בסיסיים.

Hotel Sebastians

מלון 3 כוכבים, חדרים ללא עישון אך ישנו אזור מיועד לעישון.

Singel Apartment

דירת שתי קומות עם שני חדרי שינה , לא כתוב לגבי העישון אך יש בדירה מרפסת, בכל מקרה יש לוודא עם הבעלים לפני ההזמה.

Koopermoolen
מלון 2 כוכבים במרכז אמסטרדם, ממוקם דקותיים מהתחנה המרכזית כ 10 דקות הליכה ממרכז דאם. זהו מלון באופן יחסי זול ומרכזי. חדריי המלון מינמלים אך נוחים ויעלים. כמו כן במלון ישנם חדרים עם אפשרות עישון, צריך לבחור את הנכון. המלון מציע גם ארוחות בוקר ואינטרנט קווי בשטחים ציבוריים. לפרטים נוספים והזמנה.

Hotel Prins Hendrik
מלון 3 כוכבים במרכז אמסטרדם, מלון ידוע ומבוקש, מיקום מעולה, נקי ארוחת בוקר טובה ושרות טוב. חדרים עם טלוויזיה מסך שטוח ואמבט, ישנם גם חדרים לארבעה וחמישה אנשים, למשפחות. אינטרנט אלחוטי זמין במלון אך חלים חיובים, שולחן ביליארד זמין גם כן, כמו כן מסעדה ובר הולנדי טיפוסי. מספר דקות הליכה מכיכר דאם, קל להגעה בחדרים מסוימים ניתן לעשן. לפרטים נוספים והזמנה.

Nadia Hotel
לאלו ממכם שמבקשים מלון פשוט, מרכזי אז זה המלון. מלון 2 כוכבים באמסטרדם ממוקם סמוך לכיכר דאם. חדרי המלון קטנים, בחלקם יש מרפסת, ישנו מקרר קטן מאוור וכספת, כמו כן אינטרנט אלחוטי. ישנו אזור המיועד לעישון, בחדרים אסור.  צוות המלון חברותי וארוחת בוקר ברמה סבירה. ניתן לשכור אופניים וניתן גם לבקש הסעות משדה התעופה סכיפהול. מיקום מיקום מיקום, לפרטים נוספים והזמנה.

זקוקים למידע נוסף? המלצה עו עזרה נוספת בנושא מלונות אלה או מלונות אחרים באמסטרדם, השאירו לנו פנייה נשמח לעזור :