מוזיאון הסקס של אמסטרדם

מוזיאון הסקס של אמסטרדם הוא אחד ממספר לא מבוטל של מוזיאונים באמסטרדם. אמסטרדם ידועה בליבראליות שלה, אם זה גישה לסמים קלים, או סקס ( החלונות האדומים ), עקב כך תוכלו לראות מוזיאונים שונים המושפעים מכך.  באמסטרדם האחוז הגבוה ביותר של מוזיאונים הנמצאים באזור כל כך קטן, למען האמת באמסטרדם 51 מוזיאונים, מספר שעלול להשתנות. מהמוזיאונים הידועים והחשובים של אמסטרדם ניתן למנות את הרייק מוזיאון, מוזיאון ואן גוך ( אלו נמצאים במוזיאונפליין ), כמובן שמוזיאון החשיש, מוזיאון עינויים, הייניקן מוזיאונון ומוזיאון הסקס המדובר.

ראוי לציין שמוזיאון הסקס אינו מוזיאון פונוגרפי זול, אלא איכותי מעניין ויצירתי, עם מגבלה מגיל 16. המוזיאון קיים כבר יותר מ 20 שנה ומהווה נקודת חשובה כאטרקציה באמסטרדם, נמצא בבמרכז אמסטרדם לא רחוק מהתחנה המרכזית רחוב Damark . במוזיאון הסקס שלאמסטרדם תוכלו לצפות בהיסטוריה של הסקס בצורה של תמונות ישנות, ציורים, חפצים, חפצי אומנות וכמובן שגם סאונד. ברמקולים ניתן לשמוע קולות, צלילים ואף לפעמים צרחות ( משמחה ), הסאונד במקום די פרימטיבי, אך זאת מבחירה.

השם המקורי של המוזיאון הוא " המקדש של ונוס " , ונוס במיתולוגיה הרומית כאלת הגנים והכרמים ובהשוואה למיתולוגיה היוונית, אפרודיטה אלת האהבה והיופי.  בכניסה למוזיאון ניתן לראות פסל שעווה של ונוס ובנוסף של מרלין מונרו, כמובן בפוזה הידועה שלה כאשר שמלתה מתנוססת ברוח, ללא ספק אחת האימג'ים המינים בעולם המודרני. כמו כן בכניסה תוכלו לשבת לצד שני פסליי ענק של איברים מינים זכריים.

בחדריי המוזיאון תוכלו להאזין לקולות כאלו או אחרים היוצאים מהרקמולים, בטח תשימו לב חדר המרקיז דה סאד בו נשמעת בחורה צועקת מהנאה. המרקיז דה סאד הוא שם דבר בעולם הליבראלי, פרובקטיבי ואירוטי, זכור היטב עקב ספריו הרציונאליסטיים פורנוגרפים, כמו כן היה מהפכן ופילוסוף  ( 1740-1814 ). חדרים נוספים יהיו על שמם של מאל הארי, אוסקר ווילד ועוד..

Amsterdam Sex Museum
9:30-23:30
4 יורו
כניסה מגיל 16
ראו מפה :

הצג מפה גדולה יותר

 ראו גם עמוד למוזיאון הייניקן

זקוקים להמלצה על מלון או מלן דירות באמסטרדם?
השאירו פנייה בעמוד יצירת הקשר שלנו, יועצי אמסטרדם שלנו יחפשו עבורכם וישלחו לכם קישורי הזמנה רלוונטים זמינים. לחצו כאן לעמוד צור קשר - השרות ללא תשלום!