סמים קלים באמסטרדם

סמים קלים באמסטרדם. כולנו מכירים את המדינות והמתירנות של הולנד ואמסטרדם בנוגע לסמים הקלים. ידוע לכל שניתן להכנס לקופי שופס ( היכן שרוכשים ומעשנים את הסמים הקלים ), לרכוש ולהנות מחוויה רוחנית, יתרה על כך בקופי שופס הללו ינתן לכם אף תפריט ולעיתים גם תפריט לחומרים מיוחדים.

לרכוש ולעשן באמסטרדם זה חוקי כל עוד זה נערך בגבולות המותרים לכך. הרעיון למתירנות זו נובע מכמה סיבות, אחת מהן היא שלכל אינדבידואל ישנה הזכות לקבוע לעצמו את מה שהוא מכניס לגופו ואת דרכו להחליט על בריאותו. סיבה נוספת זו שאם הסמים הקלים יצאו מהחוק, המצב לא יהיה טוב יותר, המצב בו אנשים רוכשים סמים קלים באמסטרדם לא יעלם, זה יגרום לסודיות ופשע נוסף. כמו כן הרעיון שמריחואנה היא מעבר, או דלת לעולם של סמים קשים יותר, הוא בגדר תיאוריה בלבד ובהחלט לא מוכחת.

השימוש בסמים קשים בהולנד ובאמסטרדם אסור בהחלט כמו בכל מדינה מתוקנת. השימוש בסמים קלים כמו מריחואנה, חשיש, שמן חשיש ועד 2008 גם פיטריות, מותר כל עוד זה לשימוש עצמי, לא למכירה ובכמויות קטנות עד 5 גרם. ישנם מקומות ספציפים בהם תוכלו לצרוך, הם הקופי שופס ובדלתיים סגורות. אסור לעשן ברחובות, עם זאת סביר להניח שלא יעצרו אתכם אם יתפסו אתכם ואם כן יעצרו אתכם העונשים יהיו קלים... אבל למה להסתכן. כמו כן נהיגה תחת השפעה, אסורה בהחלט, זה כהיינו הך לנהיגה תחת אלכוהול.

כאמור לסחור בכמות גדולה של סמים קלים, אסורה בהחלט. זאת אחת הבעיות וסימיני השאלה שקיימים בנושא, השליטה של הכניסה של הסמים הקלים לאמסטרדם, לא ברור לרשויות מהיכן ואיך מגיעים החומרים המדוברים לקופי שופס ואיך זה שהחומרים אינם נגמרים.

בזמן האחרון היו סוגיות שונות ושאלות לגבי האם יהיה מותר עדיין לרכוש ולהנות מהנושא המדובר. תושבי אמסטרדם אינם מעוניינים שאמסטרדם תהפוך לבירת הסמים העולמית, עם זאת זה ללא ספק חלק מהקסם של אמסטרדם והתושבים מבינים זאת ולכן הם די סובלניים לנושא, למען האמת מה שיותר מפריע להם זה הרעש בבעיר ותיירים אשר מפריעים להם על מסלולי האופניים.

החוק היחיד שנוצר מכל העניין, הוא שקופי שופס לא יורשו למכור ולארח בתוך 250 מטרים מבית ספר, עד כה זה היה 500, מה שזה אומר שמספר קופי שופס יסגרו. כמו כן, אם יבקשו ממכם תעודת זהות, מחובתכם להראות, ( דרכון, במקרה שלנו ) זאת עקב שהגיל המינמלי לצריכה הוא 18.

ראו קופישופס באמסטרדם | השכרת רכב באמסטרדם בהנחה

זקוקים להמלצה על מלון או מלן דירות באמסטרדם?
השאירו פנייה בעמוד יצירת הקשר שלנו, יועצי אמסטרדם שלנו יחפשו עבורכם וישלחו לכם קישורי הזמנה רלוונטים זמינים. לחצו כאן לעמוד צור קשר - השרות ללא תשלום!